Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 2 липня

43


І СТАН ОПЕРАТИВНОЇ ОБСТАНОВКИ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ


1. Надзвичайні ситуації та події

Протягом доби не зареєстровано.

2. Пожежі

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 4 в житловому секторі, 1 на транспорті та 1 сухої трави. Врятовано 3 людини.

1. Пожежа в житловому секторі
Ріпкинський район, смт Добрянка
О 10 год. 25 хв. сталася пожежа чотирьохквартирного житлового будинку. Власники квартир встановлюються. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі
м. Чернігів, вул. Зелена
О 15 год. 40 хв. сталася пожежа семиквартирного житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 350 кв. м, пошкоджено перекриття на площі 60 кв. м та внутрішнє облицювання стін та стелі квартир № 1,3,5,6. Причина, збитки та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. Врятовано 2-х мешканців квартир 1 та 3.

3. Пожежа в житловому секторі
Ріпкинський район, смт Любеч, вул. Корольова
О 16 год. 15 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 5 кв. м. Причина — порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опаленні. Збиток — 500 грн. Врятовано господарку та матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

4. Пожежа на транспорті
м. Щорс, вул. Дзержинського
О 16 год. 25 хв. сталася пожежа автомобіля ВАЗ-2101, 1973 року випуску. Вогнем пошкоджено кузов та внутрішнє оздоблення салону. Причина — порушення правил пожежної безпеки при проведенні електрогазозварювальних робіт. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 250000 грн.

5. Пожежа сухої трави
Щорський район, біля с. Хотуничі
О 17 год. 21 хв. на території, що належить Хотуницькій сільській раді сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина — необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

6. Пожежа в житловому секторі
Борзнянський район, с. Красностав
О 22 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

3. Пожежі в екологічних природних системах:

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу, 2 липня

УДСНС у Чернігівській області

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий