На рахунок армії капають мільйони…

27


На рахунок армії капають мільйони…

134,642 мільйона гривень надійшло станом на 7 липня у рамках акції «Підтримай Українську армію» на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб.

Повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

З цієї суми 126,467 мільйона гривень — грошові перекази на матеріально-технічне, решта — на медичне забезпечення Збройних Сил України.

За допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перераховано 32,325 мільйона гривень (усі — на матеріально-технічне забезпечення ЗС України).

Крім того, на рахунки Міноборони надійшло 117,3 тисячі доларів США, 56,4 тисячі євро, 5 тисяч чеських крон, 250 канадських доларів та 140 швейцарських франків. Всього продано іноземної валюти в гривневому еквіваленті 2 181,9 тисячі гривень.

Після продажу іноземної валюти залишок на рахунках Міністерства оборони України склав 2,7 тисячі доларів США та 2,4 тисячі євро.

Міністерство оборони, Збройні Сили України висловлюють щиру вдячність усім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної акції «Підтримай Українську армію», та продовжують надавати допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий