На Смолянському військовому кладовищі поховали капелана Виноградського

3


На Смолянському військовому кладовищі поховали капелана Виноградського

У церкві «Різдва» євангельських християн-баптистів (м. Житомир, вул. Коцюбинського,5)  28 серпня відбулось прощання з військовим капеланом Збройних Сил України Андрієм Виноградським.

Андрій Виноградський несподівано залишив світ на 51 році життя. І сотні жителів міста та області провели в останню дорогу світлу людину, відомого волонтера та військового капелана, сина, батька, дідуся.

Поховали Андрія Виноградського на Смолянському військовому кладовищі.

Довідково: Андрій Данилович Виноградський народився 1 квітня 1965 року у м. Житомирі. У 1985 році закінчив ДНЗ «Житомирське вище професійне училище будівництва і дизайну», отримав середню спеціальну освіту. Протягом 1985-1995 років працював у Житомирі сантехніком, маляром, штукатурником та на інших робітничих професіях.

З 1995 року займався власною підприємницької діяльністю.

Під час Революції Гідності протягом 2 місяців активно підтримував учасників Майдану та боровся за цінності та ідеї Євромайдану.

З березня 2014 року займався волонтерством та допомагав військовим у Кримському півострові та в зоні проведення АТО. З 2015 року став військовим капеланом 36 окремої бригади морської піхоти. З того часу проходив ротації у напрямку м. Маріуполь, Широкине та в інших містах.

Був членом Всеукраїнської ГО «Об’єднання християн-військовослужбовців України». 24 серпня 2016 року нагороджено відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

26 серпня 2016 року життя Андрія Даниловича Виноградського раптово обірвалося.

За матеріалами прес-служби ОДА

На Смолянському військовому кладовищі поховали капелана ВиноградськогоНа Смолянському військовому кладовищі поховали капелана ВиноградськогоНа Смолянському військовому кладовищі поховали капелана ВиноградськогоНа Смолянському військовому кладовищі поховали капелана ВиноградськогоНа Смолянському військовому кладовищі поховали капелана ВиноградськогоНа Смолянському військовому кладовищі поховали капелана ВиноградськогоНа Смолянському військовому кладовищі поховали капелана Виноградського

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий