Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв (Частина 3)

7


Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв (Частина 3)

Після виходу попередніх частин нашого розслідування про те, як ГПУ намагається допомогти одіозним київським ділкам уникнути покарання скандальних прокурорів Петрова і Яковенка було відсторонено. Однак тиск на Бориспільську міську прокуратуру, котра займається справою ТОВ “Гросер”, продовжується. Тепер справу в ГПУ витребував Департамент нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, начальником якого є Володимир Бедриківський.

Наші журналісти намагалися перевірити дані факти і поспілкуватися з паном Бедриківським, однак у приймальні ГПУ від працівниці, яка не представилась, почули, що “ви у цій справі ніхто і з вами він говорити не буде”. Заперечення, що ми є журналістами і проводимо розслідування, ніякого ефекту не мали — нас просто відправили до громадського прокурора. Дивно, адже на наше переконання прокуратура, навпаки, має бути відкритою і не боятися спілкування з журналістами, але поки на жаль до європейських стандартів у даному контексті нам ще далеко.

Не отримавши коментарі напряму від Бедриківського, ми були вимушені подати офіційні запити до ГПУ з наступними питаннями: чи знайомий пан Бедриківський з паном Харламовим (екс-співробітник МВС та тесть Вороновича, який є однією зі сторін провадження); чи надходили йому від пана Харламова пропозиції про співпрацю.

Ще одна спроба закрити кримінальне провадження була здійснена за допомогою нардепа БПП Івана Вінника, який надіслав депутатське звернення в інтересах Вороновича. За результатами його звернення провадження було витребуване Департаментом нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності. Таким чином, на даний момент слідство повністю заблоковано.

Недолюстровані прокурори на службі у шахраїв (Частина 3)

Ми можемо лише припускати, чому ГПУ так відчайдушно намагається отримати дане провадження. Проте варто лише поглянути на біографії та декларації відсторонених прокурорів і все стає зрозумілим. Не кажучи вже про головного фігуранта справи пана Вороновича (нагадаємо, що він може отримати реальний строк ув’язнення за свої махінації з незаконним відчуженням майна). Сподіваємось, що на ситуацію зверне увагу Генпрокурор і справедлівість нарешті буде відновлено!

Євген Лісовий, ІБ «Корупціонер»

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий