Незадіяний в АТО «сонм чернігівських святих» вирішив попіаритися на «комуналці» — фото

34


Незадіяний в АТО «сонм чернігівських святих» вирішив попіаритися на «комуналці» — фото

Комуністично-популістичний електорат і чернігівські персонажі у стані психологічного прикордоння зібралися сьогодні в одному місці у форматі «громадських зборів».

Зібрали їх такі відомі в місті потужні особистості як Глаба, Зінін, Бей, Бойправ і Антошин.

Одного з перерахованих голова місцевого Народного Руху навіть встиг охрестити політичним рекетиром.

Рецепт публічного заходу був простим і результативним.

Хочете, щоб пенсіонерки потримали плакати «Цой жив!»? Оголосіть безкоштовну роздачу салату олів’є – вони прийдуть і потримають!

Щоправда, цього разу роль Цоя на розданому організаторами реквізиті грав (у світлі негативному) Валерій Дубіль. Який тулився до комунальної теми так само, як Віктор Цой до салату олів’є.

Недаремно з вуст громадських артистів — колишніх друзів КПУ і «Українського вибору» звучали штамповані популістичні стимулярки попередніх 23-х років.

Брехня народжувалася на льоту: і про ігнорування міськрадою потреби у бронежилетах, і про машину заступника міського голови за мільйон, і про 2 тисячі присутніх.

А один видатний чернігівський «чорнушник» навіть назвав глюки озвучки «проіскамі врагов». Щоправда, коли апаратуру відклало, уточнив, що вороги злякалися.

Глядачі «з довідкою», які  кілька років активно бігали в приймальню Віктора Цоя, себто Валерія Дубіля за всебічною підтримкою, рясно цим промовцям аплодували…

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий