Носівчани відправили у відставку в. о. голови райдержадміністраціі

35


Третього липня у Носівцї 28 жителів на 16 вантажівках пікетували райдержадміністрацію, вимагали звільнення в. о. голови РДА Миколи Онищика. Та до них ніхто не вийшов. Тоді люди рушили на виїзд з Носівки, дорогою до них приєдналися іще містяни на ЗІЛах, легковиках і пішки. Заспокоювати їх вийшли прокурор району і начальник міліції з 12 підлеглими. Та не заспокоїли. Невдоволені Онищиком перекрили рух на в’їзді в Носівку з боку села Козари. Вимагали звільнення Онищика. Даішники скеровували авто в об’їзд пікету. Пікетувальники стояли доти, доки не добилися, що Онищик написав заяву про звільнення, привіз її і віддав. Активісти повезли її в адміністрацію і зареєстрували.

Микола Миколайович пробув на посаді три місяці. До цього працював першим заступником голови Носівської РДА. Нині обов’язки голови виконує заступник Анатолій Журенко.

Про суть пікету розповіла Тетяна Зезюлькіна, керівник райорганізації Радикальної партії Ляшка:

— Усе розпочалося з того, що жителям Носівки стало відомо про приватизацію пасинком Онищика (Богданом Миколаєнком) піщаного кар’єру за межами міста. Хоча це земля міськради. Люди вимагали кар’єр для всього населення або нікому. Річ утім, що кар’єр — єдиний на всю Носівку. З нього люди беруть пісок на різні потреби. За звер* ненням групи жителів Носівки відкрито кримінальне провадження по факту зловживання службовим становищем посадовими особами виконкому міськради при погодженні меж земельної ділянки.

Валентина Остерська, "Вісник Ч" за 17 липня 2014

Новости по теме Сегодня, 17:48 «У мене брат — офіцер. Дуже хвилююся за нього Сегодня, 17:38 Тарасовець УДАРить конем Сегодня, 17:33 «А в это время Бонапарт переходил границу»

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий