Обкурені чернігівці вбивають, а прокурор каже треба боротись з хабарниками

31


Обкурені чернігівці вбивають, а прокурор каже треба боротись з хабарниками

Координаційна нарада правоохоронних органів обласного центру відбулась у чернігівській прокуратурі.

На ній розглянули стан розкриття кримінальних правопорушень, протидії і профілактики злочинності та корупції за у І півріччі 2014 року.

Повідомляє прес-служба прокуратури м. Чернігова.

В цілому, як зазначив прокурор м. Чернігова Андрій Криворучко, у продовж 6 місяців поточного року, прокуратурою та правоохоронними органами міста вжито ряд організаційних та практичних заходів щодо протидії злочинності та корупції в сучасних реаліях.

Так, за результатами вжитих таких заходів у першому півріччі поточного року у ЄРДР зареєстровано на 7,1 % кримінальних правопорушень менше ніж за аналогічний період минулого року (3425 проти 3685).

Значно зменшилася кількість вчинених кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми або за їх участю — із 20 у минулому році до 14 у поточному році, особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення — із 117 до 91, у стані алкогольного сп’яніння – із 61 до 24.

Водночас криміногенна ситуація в Чернігові залишається непростою, злочинність активізується. Особливо турбує прокурора міста збільшення кількості зареєстрованих тяжких та особливо тяжких злочинів, злочинів скоєних групою осіб, злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

Прокурор міста Андрій Криворучко також вимагає від підлеглих прокурорів та усіх правоохоронців Чернігова зосередитись на питанні реальної боротьби з корупцією і притягненні до відповідальності винних осіб. А для цього потрібно кардинально змінити підходи щодо протидії хабарництву.

Потребує активізації робота щодо захисту економічних інтересів держави, протидії незаконним оборудкам у сфері земельних правовідносин та охорони природних ресурсів, у соціальній сфері, насамперед щодо оплати праці, у паливно-енергетичному комплексі.

Координаційна нарада прийняла рішення, спрямоване на активізацію роботи, покращення взаємодії правоохоронних органів, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості у сфері боротьби зі злочинністю та протидії корупції.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий