Патрульні в Івано-Франківську збили дідуся на велосипеді

4


Патрульні в Івано-Франківську збили дідуся на велосипеді

У потерпілого зламана ключиця та сильні забиття.

В Івано-Франківську серед білого дня екіпаж патрульної поліції збив велосипедиста.

Поліцаї винуватять літнього чоловіка, однак у справі є багато питань і до них самих, йдеться в сюжеті ТСН.

78-річний Юхим Бабанюк самотужки доглядає паралізовану дружину, тому в лікарні йому лежати ніколи. Він ледве ходить по хаті, бо в дідуся зламана ключиця та сильно болить нога. Того дня чоловік велосипедом прямував на дачу. Його збив автомобіль моніторингової служби патрульної поліції Івано-Франківська, що їхав в попутньому напрямку. «Я подивився позаду – нікого нема. І їду посередині. Тут починається одна лінія, тут друга і «зєбра» тіпа. Я мав виїхати на «зєбру», щоб повернути наліво. І тут, на «зебрі», отримав удар в заднє колесо. Він міг би посигналити. Я думаю, він пішов на обгін мене, або задивився. В крайньому випадку, він мав би тримати дистанцію», — пояснює потерпілий.

Інцидент трапився серед білого дня. Поліцейські запевняють: винен сам чоловік, бо раптово повернув перед їхнім автомобілем. Однак не можуть чітко пояснити, чому вони прибрали з місця аварії речові докази та чому їздили на аварійних, геть лисих колесах.

Побачене на місці ДТП приголомшило громадських активістів: поліцейське авто, що збило велосипедиста, стояло на узбіччі дороги, а не на місці зіткнення. Пошкоджений велосипед самі ж патрульні відтягли на дачу дідуся за кілька сотень метрів від місця аварії. Пояснили це тим, старенький їх сам про це попросив. А колеса службового автомобіля виявилися геть лисими. «Ці колеса не мають права експлуатуватися на транспортному засобі. Було видно корду, залізну корду і нитки. Тобто протектор стертий до нуля», — каже Михайло Бойчук. У патрульних своя версія ДТП. Вони кажуть, що велосипедист сам винен. Нібито він несподівано повернув ліворуч, не просигналізувавши рукою. «Вони його бачили, хотіли попередити наїзд, об’їжджали, але він здійснив маневр, не попереджаючи», — каже керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець. Чому його підлеглі влаштували прибирання речових доказів на місці ДТП та як вони взагалі виїхали на машині з такою гумою – посадовець чітко пояснити не зміг. «На мою думку, це розгубленість. Це все зараз опрацьовує слідчий, який дасть висновок, і ми з того висновку будемо виходити – про компетентість дій наших патрульних», — сказав він.

Оксана Матвейчук

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий