Побачення у зоні АТО

87


Тетяна Дорошенко з Ічні вже вдруге побувала на Луганщині, де служить її чоловік Вадим. Разом із місцевими активістами вона відвозила допомогу нашим бійцям на Схід.


Ічнянці відвезли допомогу землякам у зону АТО

Понад три тонни продуктів харчування, прилади нічного бачення, рації, біноклі, тактичні ліхтарики, форму та взуття передали ічнянські підприємці і небайдужі жителі 17-ти своїм землякам, які служать у 41-му батальйоні територіальної оборони і нині перебувають на Луганщині.

У минулому номері ми писали, що буквально за кілька днів ічнянці зібрали для своїх земляків, які несуть службу в зоні конфлікту, допомоги на суму майже 120 тисяч гривень. Зокрема Валентин Запорощук, президент Групи компаній «Правіо», до складу якої входить Ічнянський молочно-консервний комбінат, виділив 50 тисяч гривень на придбання приладів нічного бачення та іншого оснащення.

Активісти вже відвезли допомогу на схід країни і на власні очі побачили, в яких умовах служать їхні земляки. Коли повернулися додому, своїми враженнями поділилися з «Деснянкою». Висновок, який зробили ічнянці, невтішний для нашого тилового командування.

ячеслав Бабич, який власним транспортом доставляв передачу на один із блокпостів. — Солдати буквально голі та босі. Форма на бійцях зношена, а запасної вони не мають. У військкоматі ми навіть не змогли дізнатися розміри взуття бійців.

Про свою поїздку в зону АТО В’ячеслав Бабич розповідає, як про страшний сон.

— На більшості блокпостів відчуваєш їдкий трупний запах, — ділиться враженнями ічнянський активіст. — Солдати кажуть, що сепаратисти кидають своїх убитих та поранених соратників прямо в лісопосадках.

На тому блокпості, де ми розвантажувалися, ліс від артилерії, наче після буревію. Між Слов’янськом та Красним Лиманом спрацювали розтяжки. Ми чули два вибухи. Бійці запевняють, що без саперів подивитися, хто ж там підірвався, нереально. Всю територію довкола дороги заміновано. Там іде справжня війна.

Активістка з Ічні Тетяна Дорошенко вже вдруге їздила в зону АТО. Для неї це дуже важливо і хвилююче, бо там нині служить її чоловік Вадим.

Тетяну також вражає ставлення держави до своїх солдатів. Але головне все ж таки — розуміння і підтримка людей.

— Я б хотіла від імені рідних та солдатів подякувати всім, хто допомагав землякам продуктами, грошима, речами, — зазначила Тетяна Дорошенко. — Словами не можна передати, наскільки бійці вдячні людям за підтримку. За кілька останніх місяців українці дуже зблизилися, стали справжнім народом.

В цілому своєю поїздкою активісти задоволені. Але вони не розуміють головного: чому роботу тилових відомств мають виконувати звичайні люди. Від військкомату не допитатися навіть місця розташування бійців.

Побачення у зоні АТО

Побачення у зоні АТО

Віталій Озерський, "Деснянка", №30 від 24 липня 2014

Новости по теме Сегодня, 12:13 Висоцький вижив під Слов’янськом, а у Дмитрівці загинув Сегодня, 10:38 Силы АТО зажимают боевиков в центре Донецка – пресс-центр Сегодня, 10:37 Российские террористы и боевики пытаются удержать под контролем Луганск, Донецк и пригороды

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий