Поки студенти відпочивають від занять, батькам час подумати про податкову знижку на навчання (відео)

29


Частина грошей, які ви сплачуєте навчальним закладам, повертається назад. Податкова знижка на навчання – це не новинка в українському оподаткуванні. Її пропонують студентам вже понад 10 років. І не лише тим, хто навчається в університетах, а й учням коледжів і технікумів. Єдина умова повернення частини грошей – навчання за контрактом.

Алла Супрун, начальник відділу ДПІ в м. Чернігові

каже, що на податкову знижку мають право всі платники податків, які навчаються на платній основі. Вік не повинен бути більше 24 років. Якщо студенту ще немає 24-ох років, на податкову знижку мають право претендувати батьки. Якщо ви вже доросла людина, отримуєте першу, другу чи навіть третю освіту, паралельно працюєте і отримуєте заробітну плату, теж, але вже самостійно, звертайтеся у податкову.

Алла Супрун говорить про важливий нюанс: гроші студентам або їх батькам повертають за сплачений попередній начальний рік. Тобто до кінця 2014 у податковій прийматимуть декларації за 2013-й. Тож не гайте часу. До речі, вже понад 1000 осіб подали документи і держава їм повернула відсоток від сплаченої суми. Хоч він і невеликий, проте це шанс зробити навчання дешевшим.

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Новости по теме 6 Июня 2014 09:39 Замість студентського квитка — військова служба (відео) 14 Мая 2014 10:56 Батальйон територіальної оборони з Чернігівщини завершив навчання та відбув виконувати завдання за призначенням (відео) 14 Марта 2014 19:51 Українська армія готова захищати нашу країну

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий