Полторак: рахунок техніки, яка поступає на озброєння до війська йде вже не на одиниці, а на тисячі

4


Полторак: рахунок техніки, яка поступає на озброєння до війська йде вже не на одиниці, а на тисячі

Успіх реформування Збройних сил був би неможливий без успішного реформування військово-промислового комплексу. Про це зазначивміністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час заходів з нагоди відзначення 5 річниці створення Концерну «Укроборонпром» .

«Попередня влада зробила все, аби знищити нашу державу. З початком збройної агресії на сході України, «Укроборонпром», одне із перших держпідприємств, зробило правильні висновки, його працівники разом з волонтерами, військовослужбовцями Збройних сил стали до станка й працювали в дві а потім й у три зміни, аби виконати роботи з ремонту та відновлення військової техніки, яка збереже життя на передовій», — сказав міністр оборони.

Також генерал армії України Степан Полторак відзначив, що наразі, «рахунок техніки, яка поступає на озброєння до війська йде вже не на одиниці, — на тисячі, а її якість — на достатньо високому рівні».

«Критиканам продукції, що виробляється на вітчизняних заводах можу відповісти: жодна одиниця озброєння і техніки не створюється лише в цеху. Не можна створити в лабораторії БТР, який буде відповідати усім вимогам та одразу поїде на передову, — пояснив міністр оборони. — Треба час та випробування в бойових умовах».

Генерал армії України Степан Полторак відзначив, що ця робота була поставлена на високий рівень з першого дня. Зроблено понад 80 змін до БТР 3Е та й до інших видів озброєння.

«На сьогодні коли є розуміння того, що треба доопрацювати зброю, — реакція виробника миттєва. На високий рівень поставлений процес вдосконалення нових зразків техніки, добре налагоджена взаємодія між оборонним відомством та підприємствами Концерну, — відзначив генерал армії України Степан Полторак. — Наші здобутки тісно взаємопов’язані, адже успіх реформування ЗСУ був би неможливий без успішного реформування військово-промисловому комплексу».

Також під час виступу міністр оборони генерал армії України Степан Полторак висловив вдячність усім працівникам Концерну за їхній неоціненний вклад у обороноздатність країни.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий