Поліція вимагає від мера Глухова Мішеля Терещенка пояснити, як в місті з’явилося 100 тон львівського сміття (фото)

7


Поліція Сумської області вимагає від мера Глухова Мішеля Терещенка пояснень, хто давав дозвіл на незаконне ввезення 100 тон львівського сміття, вантажівки з яким сьогодні були затримані на території міста

Зокрема, поліцейськими було затримано дві вантажівки МАН доверху завантажені відходами, які прямували в місто Глухів Сумської області зі Львова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління Національної поліції в області, повідомляє Корупція.Інфо

Як повідомляється, близько опівночі 30 жовтня працівники поліції, які несли службу на автодорозі Київ-Кіпті-Бачівськ, помітили два вантажних автомобіля, які прямували в бік Глухова. "Вони привернули увагу неприємним запахом. Це викликало підозри щодо їх вантажу. Поліцейські наздогнали транспортні засоби і попросили у водіїв документи. Документів не виявилося. За словами чоловіків, в причепах знаходилася макуха – пресоване насіння соняшнику. Після того, як на місце була викликана слідчо оперативна група, останні таки зізналися – перевозили відходи і звичайне сміття ", – розповів начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк.

За його словами, у водіїв знайшлася і товаротранспортна накладна, в якій були зазначені тільки місто відправник і місто, де машини повинні бути розвантажені – Глухів Сумська область.

 "Зі слів водіїв – вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх повинна була зустріти людина і надати подальші вказівки щодо вантажу.

Поліцейські подію зареєстрували і проводять перевірку, в рамках якої вже підготовлено звернення до мера міста Глухів Мішеля Терещенко з проханням роз'яснити ситуацію і повідомити про відповідне рішення відвантажувати львівський сміття на місцевому сміттєзвалищі.

Як раніше повідомляли ЗМІ, рішення про відвантаження львівського сміття на Миколаївський міський полігон прийняв мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий