Порошенко відсторонився від боротьби з корупцією

3


Порошенко відсторонився від боротьби з корупцією

В інтерв’ю американському телеканалу Порошенко заявив, що боротьба з корупцією не повинна залежати від президента.

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю на телеканалі CNN заявив, що боротьба з корупцією не повинна залежати від президента. Для цього, за його словами, є відповідні відомства, повідомляють «Українські реалії» з посиланням на korrespondent.net.

Під час інтерв’ю Порошенку нагадали, що організація Transparency International не відзначає поліпшень у ситуації з корупцією відтоді, як він прийшов до влади. Україна в рейтингу корупційності на 130 місці зі 168, і в країні, на думку телеведучої, відбувається якась «війна між прокурорами та антикорупційною службою».

«Ми запрошували американського федерального прокурора для координації реформ у Генеральній прокуратурі. Я запрошував главу антикорупційного бюро, спеціального антикорупційного прокурора і генерального прокурора. Друге — у вересні ми запускаємо електронну систему декларації, і це ефективний інструмент боротьби з корупцією», — сказав Порошенко.

Телеведуча запитала, чи втрутиться президент у ситуацію з прокуратурою, яка, на її думку, діє проти чиновників Національного антикорупційного бюро, зазначивши, що вони провели рейди в офісах і затримали слідчих.

«У нас немає людини, у якої б було звільнення від розслідування, і я думаю, це правильна річ. Отже, у нас є повністю незалежне антикорупційне бюро, повністю незалежне. У нас є дуже популярний і такий, що заслуговує на довіру, генеральний прокурор, і в нас є ефективна співпраця з американськими партнерами, і з антикорупційним бюро, і з офісом прокуратури. З моєї точки зору, це має бути незалежним від президента. Боротьба з корупцією не повинна залежати від президента», — сказав Порошенко.

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що 12 серпня спецназ НАБУ побив кількох їхніх співробітників. У Бюро заявили, що виникла «позаштатна робоча ситуація», яка вже залагоджена.

Пізніше НАБУ відкрило справи проти співробітників прокуратури. Директор Бюро Артем Ситник заявляв про викрадення співробітників.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий