Порятунок за останнім писком моди

29


Порятунок за останнім писком моди

Прилуцький завод протипожежного і спеціального машинобудування є провідним виробником пожежної та спецтехніки у Європі.

Щороку завод впроваджує у роботу нові сучасні технології та забезпечує аварійно-рятувальним обладнанням різні країни Європи.

Повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Сьогодні працівники ТОВ “Завод Пожспецмаш” продемонстрували Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій України Сергію Бочковському новітні зразки пожежно-рятувальної техніки та протипожежного обладнання. Під час робочої поїдки Голова ДСНС України оглянув також виробничі цехи та дільниці, ознайомився з виробничим процесом та технологічним циклом виробництва пожежно-рятувальної техніки.

“Ми повинні впроваджувати у роботу рятувальників сучасні технології та аварійно-рятувальне обладнання. Новітні зразки пожежної техніки, які розроблятиме “Завод Пожспецмаш”, повинні відповідати міжнародним стандартам. Зразки, які були сьогодні представлені, є першим кроком на шляху до вдосконалення системи цивільного захисту населення до європейських стандартів. “Завод Пожспецмаш” готовий до виконання державного замовлення для виробництва спецтехніки для Служби порятунку” , — зазначив Сергій Бочковський.

Зазначимо, що ТОВ “Завод Пожспецмаш” засноване 6 вересня 1928 року і є одним з найбільших підприємств Чернігівської області, провідним у Європі з виробництва пожежних машин. Завод спеціалізується на виробництві та реалізації пожежних автоцистерн, пожежних автомобілів різних модифікацій та устаткування порошкового гасіння, пожежних аеродромних автомобілів, агрегатів та автомобілів для гасіння лісових пожеж, пожежних автонасосних станцій, рукавних пожежних автомобілів, уніфікованих моторних підігрівачів, устаткування автоматичних систем пожежогасіння, вогнегасників, автомобілів технічної служби пожежних.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий