Потерпілі на виробництві влаштували Спартакіаду

38


Потерпілі на виробництві влаштували Спартакіаду

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у 2014 році проводиться друга Всеукраїнська спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

5 липня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігові відбулися відбірні змагання Спартакіади серед потерпілих  на виробництві,  що  проживають  в  Чернігівській області,  з шести видів спорту:  армспорту та  гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету (кидання м’яча у баскетбольне кільце) серед жінок та чоловіків,  дартсу (кидання дротиків у мішень)  серед жінок та чоловіків, тенісу  настільного серед жінок та чоловіків,  шахів .

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області  Володимир Нашиванько привітав учасників змагань. Він зазначив, що головним завданням соціального страхування, встановленим законом, є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, обумовлених умовами праці.

Водночас потерпілих на виробництві треба підтримувати не тільки матеріально, а й морально: створювати гарний настрій, позитивні емоції. І в цьому допоможуть активні заняття фізичною культурою, спортом. Саме тому й організовано ці змагання.Володимир Нашиванько побажав усім особистих досягнень, які б сприяли перемогам на спортивних аренах, і разом з головою Чернігівської міської громадської організації «Союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань» Голобурдою Аркадієм Івановичем підняли прапор змагань.

А далі завирувала боротьба, яка не залишила нікого байдужим.

У відбірних змаганнях другої Всеукраїнської  спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу» 5 липня 2014 року прийняли участь майже 100 учасників змагань з усієї Чернігівської області, у яких, незважаючи на вади здоров’я, не згас вогник і жага до перемоги. Чудового успіху досягла Валентина Трухан – кондитер із фабрики печива, що в Борзні. Вона вдруге здобула «золоту медаль» за перемогу в турнірі з настільного тенісу і «бронзову медаль» в змаганні з бомбаскету. Серед майстрів малої ракетки переконливо обіграв всіх суперників Антон Синиця з м.Прилуки.

Двічі на «золоту» сходинку п’єдесталу пошани піднялася Людмила Марукова з Чернігова, яка у змаганнях з дартсу та бомбаскету була першої серед жінок.

Роман Стрілець із Носівки став найсильнішим серед армрестлінгістів у ваговій категорії до 70 кг та вдруге отримав путівку на фінальні змагання.

Чемпіонські медалі та кубки в інших видах спартакіади здобули:

армрестлінг – Віктор Ігнатовський (Менський район), Олександр Умін (Прилуки);

дартс – Юрій Денисенко (Чернігів); бомбаскет – Микола Пронь (Прилуки); шахи – Юрій Пугач (Козелецький район);

гирьовий спорт – Дмитро Селюк (Чернігів), Микола  Журавель (Бахмацький район) та Масич Олександр  з Менського району.

Якщо підбити підсумки неофіційного заліку командних здобутків, то найбільше кубків і перших місць в активі представників відділення виконавчої дирекції Фонду в Чернігові. А далі варто відзначити медальні скарбнички колективів відділень Фонду в Ніжині і Прилуках, Бахмацькому і Менському районах.

Переможці  та призери  обласних  відбірних змагань  з  зазначених  видів спорту отримали свої заслужені нагороди: кубки, дипломи та медалі.

Приємно, що атмосфера була напрочуд дружньою, товариською, сповненою жартів і усмішок. Переможці відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях Спартакіади 11-12 вересня 2014 року на базі спорткомплексу «Юність» у м.Ужгород. Учасники змагань висловили щиру вдячність управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області та Чернігівській обласній організації фізкультурно-спортивного товариство «Спартак» за чудову організацію змагань, повідомляє Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Чернігівській області.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий