Прокуратура добилась повернення земель для жителів села Количівка

56


Прокуратура добилась повернення земель для жителів села Количівка Чернігівський районний суд підтримав позицію прокуратури області, повернувши у державну власність землі на території Іванівської сільради, які відчужено приватним особами з порушенням закону.

Зверненню прокурора до суду передувала прокурорська перевірка, якою встановлено, що посадовими особами Головного управління Держземагентства в області у приватну власність жителів інших регіонів передано сільгоспугіддя державної власності вартістю понад 1 млн. грн. на території Іванівської сільради поряд з с. Количівка.

Але поза увагою посадовців залишився факт включення цих земель у межі села Количівка для житлової та громадської забудови. На той час у сільської ради вже був розроблений проект землеустрою щодо зміни меж населеного пункту і належним чином погоджений з державними органами влади генеральний план.

За прокурорського втручання інтереси держави та членів територіальної громади поновлено.
Протиправні дії посадових осіб держземагентства на даний час розслідуються в рамках кримінального провадження.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Новости по теме 14 Июля 2014 10:13 У Количівці Чернігівського району відкрили обласну літню школу (відео) 26 Июня 2014 09:47 Жителі Количівки з вилами вийшли захищати пасовище від дач міліціонерів (відео) 23 Июня 2014 11:23 «Беркутовцам»-убийцам активистов Майдана «светит» пожизненное заключение

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий