П’ятирічна трансформація «Експертної думки»

38


П’ятирічна трансформація «Експертної думки»

Дискусійному клубу «Експертна думка» виповнилося 5 років/

Заснуваний він був в 2009 році.

Спочатку це був прес-центр «Чиста політика» та інформаційний сайт www.politika.cn.ua.

Цей медіа ресурс був створений з метою посилення впливу професійної думки на вироблення та реалізацію політичних рішень органами влади різного рівня.

Згодом, цей прес-центр перетворився на дискусійний майданчик для експертного середовища, і змінив свою назву на дискусійний клуб "Експертна думка". Паралельно з цим було створено ще один медіа-ресурс www.Edumka.com

Зараз, проект «Експертна думка» дає можливість експертам-професіоналам в різних областях завдяки обговоренню виробити спільне професійне думку з найважливіших проблем життя суспільства і запропонувати професійне їх вирішення представникам громади, влади та всіх політичних сил.

Дискусійний клуб проводить круглі столи, експертні обговорення і т.д. на політичну та соціально-економічну тематику. За 5 років своєї роботи було проведено близько 870 заходів та отримали близько 5256 згадок про них у ЗМІ.

У що перетворився цей проект зараз можна описати словами однієї громадської активістки. Вона назвала дискусійний клуб "простором для створення творчих ідей і реалізації глобальних проектів". Так і є, сьогодні проект створює простір для геніїв!

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий