Північний кордон — робота «без выходных и проходных»

49


Північний кордон — робота «без выходных и проходных»

Персонал прикордонного загону протягом минулого тижня забезпечив недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Повідомляє помічник начальника загону — начальник прес-служби, підполковник Олександр Дудко.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

З 21 по 28 липня 2014 року, на Чернігівщині через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 65,3 тис. осіб та 12,8 тис. транспортних засобів, таким чином зафіксовано зменшення пасажирського потоку, у порівнянні з позаминулим тижнем, на 1 тисяч осіб. Затримано 7 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 37 осіб, на яких накладено штрафів на суму 14653 гривень.

Через державний кордон не пропущено 165 осіб, з яких 41 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених — 73 громадянина Російської Федерації, 39 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а 34 не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 22,5 тис. осіб та 4,4 тис. транспортних засобів.

Через державний кордон не пропущено 56 осіб, з яких 21 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 32 громадянина Російської Федерації, 24 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України.

Тривають роботи з вдосконалення інженерно-технічного облаштування ділянки державного кордону, в ході яких вдосконалювались захисні споруди для персоналу, інженерні загородження та перешкоди.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий