Рапута всівся у крісло начальника міської міліції

32


Рапута всівся у крісло начальника міської міліції

Володимир Рапута очолив Чернігівський міський відділ міліції.

Нового начальника сьогодні, 23 липня особовому складу представив начальник Управління МВС в області Олег Демченко.

Про це «Високому Валу» повідомив сектор зв’язків із громадськістю Чернігівської міської ради.

 Він підкреслив, що Володимир Рапута має значний професійний досвід – до призначення у Чернігів очолював Сумський міський відділ міліції. О.Демченко також наголосив, що за результатами оперативно-службової роботи міліції жителі міста мають почувати себе захищеними.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов позитивно оцінив діяльність правоохоронців обласного центру. Він звернувся до нового керівника з проханням підтримувати позитивні напрацювання попередників. У свою чергу, пообіцяв, що міська влада і надалі допомагатиме правоохоронцям у рамках виконання відповідної цільової програми. Перспективи розвитку системи безпеки Чернігова О.Соколов вбачає у розширенні мережі відеонагляду на вулицях, що дозволить зменшити рівень вуличної злочинності.

"Я радий, що завдяки вашим зусиллям у місті є порядок і спокій. Дуже ціную вашу працю", — зазначив міський голова, звертаючись до чернігівських правоохоронців.

В.Рапута висловив подяку за довіру очолити чернігівську міліцію і пообіцяв, що працюватиме над підтримкою правопорядку і законності на території міста, щоб кожен чернігівець почував себе у безпеці.

Також у представленні нового начальника міліції взяв участь прокурор міста Андрій Криворучко.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий