Розпочалася третя хвиля мобілізації (відео)

167


Президент України Петро Порошенко підписав, ухвалений Верховною Радою указ “Про часткову мобілізацію”. За нього проголосували 232 депутати. Також народні обранці збільшили граничний вік військовозобов’язаних. Відтепер молодший та старший офіцерський склад перебуватиме у запасі до 60 років, а вищий — до 65.

Мобілізація триватиме 45 діб. Саме за цей час у військкоматах призвуть резервістів, перевірять їх стан здоров’я, сімейні обставини і підготують до несення служби. Загальна кількість мобілізованих поки залишається невизначеною, вона може корегуватися в залежності від ситуації в країні.

Третя хвиля часткової мобілізації дозволить доукомплектувати 15 бойових частин і 44 частини бойового забезпечення до стану воєнного часу. Призовників розподілять по частинах відповідно до спеціальностей. Відмобілізовані замінять бійців, які перебувають в зоні АТО з самого початку, а також вбитих та поранених вояків.

Начальник Чернігівського Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Вадим Мисник розповів, що в першу чергу відбиратимуть резервістів, які мають досвід військової служби або ж брали участь у миротворчих операціях. А от чоловіки, на утриманні яких перебуває 5 і більше дітей або ж яких визнали за станом здоров’я непридатними, залишаться дома . Не підуть служити і народні депутати та студенти і аспіранти денної форми навчання.

Загалом Вадим Мисник зазначив, що цього разу особові справи резервістів вивчатимуть ретельніше, аби уникнути помилок попередніх хвиль мобілізації.

Для вирішення нагальних питань усі бажаючі можуть звертатися до військових комісарів за цими телефонами:

(04622)3-13-04, (04622)3-13-15, (066)821-00-78, (093)358-90-81.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Новости по теме 22 Июля 2014 12:50 Верховна Рада України прийняла Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» 22 Июля 2014 10:38 Чернігівський військовий шпиталь прийняв перших двох поранених військовослужбовців з зони АТО (відео) 21 Июля 2014 14:56 До Чернігова прибуло двоє поранених бійців з АТО

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий