Російського «сокола» в Україну не пустили

40


Під час оформлення на в’їзд в Україну в міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» рейсового автобуса сполученням «Гомель — Київ» прикордонний наряд, перевіряючи документи, звернув на знервовану поведінку одного з пасажирів. Як з’ясувалося, він громадянин Росії.

Оглядаючи валізу цього росіянина, прикордонники та митники знайшли цілу пачку документів Російської Федерації, а саме: Свідоцтво пілота,  Військовий квиток офіцера запасу ЗС, Свідоцтво диспетчера управління повітряним рухом, Свідоцтво військового льотчика (штурмана), Свідоцтво штурмана цивільної авіації, Пенсійне посвідчення, Диплом про закінчення Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів, Страховий медичний поліс та інші. Крім того він мав при собі ще й GPS — навігатор GARMIN.

Громадянин заявив, що слідує до Києва для влаштування на роботу в цивільній авіації, але не переконав прикордонників і в результаті отримав заборону в'їзду на територію України терміном на 3 (три) роки. Подорож до України, цього разу, для нього закінчилася посадкою до рейсового автобуса в зворотному напрямку.

По материалам http://sivertime.com.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий