Російські танки можна побачити з державного кордону (відео)

112


Російські війська чекають атаки від України. Принаймні так вони пояснюють свою активність вздовж кордону від Грем’яча і до Сеньківки. Близько 30 танків рухається з боку Брянської області в бік державного кордону з Чернігівщиною. Зараз вони розташовані по усій смузі держкордону Російської Федерації і України від Грем’яча і до Сеньківки.

Півтора місяці тому Путін вже стягував свою армію до наших кордонів, тоді такі маневри називали навчаннями Центрального округу військ Російської Федерації. Про це сьогодні на брифінгу повідомив помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби Олександр Дудко. Він зазначив, що скупчення Російських збройних сил спостерігається в 150 метрах від кордону, і їх можна побачити неозброєним оком. Загалом, за словами Олександра Дудка, росіяни вийшли на ті ж позиції, що і півтора місяці тому. Щоправда тоді вони проводили військові навчання. Російські військові споруджують протитанкові рови та вогневі позиції.

В цілому ж, за останній тиждень ситуація на держкордоні суттєво не змінилася. Прикордонники пропустили 66,5 тисяч громадян та 12,5 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з минулим тижнем збільшився пасажиропотік на 8 тисяч осіб. Чотирьох порушниіків затримали та притягли до адміністративної відповідальності. Ще 115 громадян державний кордон так і не перетнули. Одні не змогли документально підтвердити мету своєї поїздки до України, інші виявилися потенційними незаконними мігрантами, а решта не мали фінансового забезпечення на час перебування на території нашої держави.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Новости по теме 22 Июля 2014 16:03 Три години за підозрою у шпигунстві прощупував журналісток «Вісника» російський ФСБшник 16 Июля 2014 17:40 Черговий турист повернувся ні з чим 15 Июля 2014 13:46 Ходять чутки про диверсантів, які потрапляють в Україну по Десні (відео)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий