Росіяни випробовують нерви наших силовиків (відео)

42


Ось ця лісосмуга і є Українсько-Російський кордон. Його контролює відділ прикордонної служби Грем’яч. Днями саме тут росіяни випробували нерви наших силовиків. Пункт пропуску Російської Федерації за 500 метрів звідси. Біля нього майже на кордоні кілька день тому наші вояки помітили ворожого БТРа і солдатів. Кажуть, що ті були у повному бойовому спорядженні. Приїхали і годину розглядали наших армійців у біноклі.

А так останнім часом росіяни стережуть кордон, що межує із Сумщиною. Гасають на БТРах. На кожен почепили прапора, немов на параді.
Це теж Сумщина поблизу села Юнаківка путінськи вояки демонстративно катаються перед українськими прикордонниками на джипах з кулеметами.
Селяни на північному кордоні перелякані.
Лінія кордону простягається вздовж цієї траси. Ліворуч та праворуч розташовані українські села Бучки та Грем’яч. Селяни твердять, що військова активність росіян на цій ділянці кордону щодня збільшується. Місцевість тут лісиста тож часто з боку російської зеленки чути, як працюють бензопили. А ще тутешні люди розповідають, що по той бік лісосмуги бачили російських бійців не слов’янської зовнішності. 
Про концентрацію військ на кордоні в деталях розповідають наші далекобійники, що повертаються з Росії. Кажуть, що техніки та вояків сусіди справді нагнали чимало.

Підготував Сергій Корж за матеріалами телеканалу «СТБ»

Новости по теме 23 Июля 2014 13:47 Російські військові імітували атаку на кордоні з Чернігівською областю 23 Июля 2014 11:36 Російські танки можна побачити з державного кордону (відео) 22 Июля 2014 16:03 Три години за підозрою у шпигунстві прощупував журналісток «Вісника» російський ФСБшник

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий