Росія скасувала заборону на чартери до Туреччини

3


Росія скасувала заборону на чартери до Туреччини

Москва скасувала заборону на чартерні перевезення між Росією і Туреччиною. Відповідну постанову підписав прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв у неділю, 28 серпня. Текст документа опублікований на інтернет-порталі російського уряду.

Напередодні стало відомо, що Мінтранс Росії понав до уряду проект постанови про скасування заборони на чартерні авіарейси в Туреччину. Заборону на чартерне сполучення з цією країною Москва запровадила після того, як в листопаді 2015 року Туреччина збила російський винищувач Су-24.

На початку серпня 2016 року турецький президент Реджеп Таїп Ердоган своїм візитом до Москви ознаменував початок відлиги у турецько-російських відносинах. Тоді він заявив про налаштування Анкари та Москви вивести відносини «на докризовий чи навіть вищий рівень». Одним із пунктів перезавантаження було названо відновлення туристичного потоку з Росії, зокрема і чартерних авіаперевезень.

Перельоти зможуть відновитися вже протягом декількох днів або тижнів, припустила прес-секретарка Російського союзу туристичної індустрії Ірина Тюріна. «Хтось, звичайно, зможе швидше це зробити, у кого-то піде більше часу, оскільки можливості у туроператорів різні. Але потрібно розуміти, що літаки не стоять на злітній смузі і не чекають, коли відкриють Туреччину, їх доведеться переорієнтувати, можливо, з інших напрямків, так що прям завтра навряд чи вони полетять», — заявила Тюріна агентству «Інтерфакс».

Обозреватель

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий