СБУ затримала впливового тюремника за підозрою хабара 26 тис. гривень в Чернігові

56


СБУ затримала впливового тюремника за підозрою хабара 26 тис. гривень в Чернігові

Співробітники Служби безпеки України 1 липня затримали старшого інспектора управління Державної пенітенціарної служби за підозрою у вимаганні та отриманні хабара 26 тис. гривень у абітурієнта відомчого навчального закладу в Чернігівській області.

Про це «Високому Валу» повідомив представник прес-групи УСБУ в Чернігівській області.

«Затримали службовця в центрі міста відразу після отримання ним обумовленої суми», — сказав він.

За його словами, капітан внутрішньої служби вимагав 26 тисяч гривень за сприяння нібито в безпроблемне зарахування абітурієнта до відомчий навчальний заклад.

Представник додав, що прокуратура Чернігівської області за матеріалами УСБУ почала кримінальне провадження проти зловмисника за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Ведеться подальше розслідування.

У Чернігові знаходиться єдиний відомчий навчальний заклад — юридичний коледж Державної пенітенціарної служби, який здійснює підготовку фахівців за 3 напрямками — 350 осіб на денній формі і 150 чоловік на заочній формі навчання.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий