«Свобода» хоче поховати річницю союзного комсомолу в Чернігові

34


«Свобода» хоче поховати річницю союзного комсомолу в Чернігові

Активісти Чернігівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» запропонували змінити назву вулиці міста 50 років ВЛКСМ на вулицю імені Олексія Коновалова, свободівця, офіцера Чернігівського батальйону територіяльної оборони, який трагічно загинув у зоні проведення Антитерористичної операції.

Повідомляє прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода».

Олексій Коновалов за спеціяльністю був зв’язківцем, керував військовим підрозділом на блокпосту на півночі Луганської области біля с. Велика Чернігівка Станично-Луганського району. На війну пішов добровольцем.

"Націоналісти переконані, що держава живе та успішно розвивається лише тоді, коли вона підтримує та оберігає власну національну ідеологію, а мета діяльности органів місцевого самоврядування – це максимальне забезпечення захисту інтересів громад" — говориться в повідомленні.

І далі: "Місцева влада, яка обрана громадою, не повинна підтримувати – діями чи бездіяльністю – комуністичну колонізаторську ідеологію, а має розвивати державницьку ідеологію, дієвою складовою якої є заміна совєцької топоніміки: назв вулиць, провулків, площ на українську та патріотичну.

Свободівці просять внести до порядку денного чергової сесії Чернігівської міської ради це звернення для голосування депутатами та ухвалення відповідного рішення."

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий