Скандал: Патрульні розбили скло за відмову водія вийти з автомобіля (ВІДЕО18+)

8


За відмову водія вийти з автомобіля патрульні розбили скло. Поліцейські почали проводити незаконний огляд автомобіля, кишені водія і пасажира. Від хвилювання, у неповнолітнього пасажира почалися судоми через хворобу, – інцидент трапився у Чернівцях.

Так, відеозапис, на якому зафіковані неправомірні дії правоохоронців, потрапив у розпорядження "Дорожнього контролю", передає Корупція.Інфо

Згідно з відео, патрульна поліція на службовому автомобілі з держномером 0610 зупинила водія за один непрацюючий габарит, хоча це не є адміністративним правопорушенням. Якщо працює один з двох габаритів, за це не можна виписати штраф. Однак, поліцейський зажадав побачити водійське посвідчення, свідоцтво реєстрації на авто і страховий поліс. При цьому, водій не зобов'язаний показувати страховку "просто так".

ВІДЕОЗАПИС:

Оскільки жодних протоколів не складали, водій заявив, що вимога пред'явити поліс суперечить закону і дістав закон, щоб процитувати його патрульному поліцейському.

Однак, поліцейський заявив, що водій не виконує вимогу і наказав йому вийти з машини. Водій попросив поліцейського пред'явити службове посвідчення і заявив, що дзвонить 102.

Крім того, патрульний поліцейський, на вимогу чинного законодавства, не представився та не пред'явив посвідчення. Згідно з даними, поруч з патрульними також перебували інші працівники поліції з числа екс-співробітників "Беркута", які пройшли переатестацію.

"Я даю вам три секунди", – заявив поліцейський.

Через три секунди поліцейський зі словами "ти шо бл***?" розбив скло водія і витягнув його з машини. Також витягли з машини й неповнолітнього пасажира.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий