Суд арештував майно «OlympicVillage» скандального Кривопішина

4


Суд арештував майно "OlympicVillage" скандального Кривопішина

Суд арештував майно спорткомплексу «OlympicVillage», розташованого по вул. Олімпійській, 1,с. Ходосіївка в Київській області.

Про це свідчить ухвала Печерського райсуду м.Києва від 17 серпня, пишуть «Наші гроші».

Як зазначається, арешт накладено за клопотанням прокурора ГПУ Богданової. Майно спорткомплексу заарештовано як доказ у кримінальному провадженні за фактом розтрати майна і зловживання службовим становищем ДТГО «Південно — Західна Залізниця».

Розслідування встановило, що обладнання, а також будівельно-монтажні роботи для спорткомплексу оплачувались коштом залізниці.

Витрачені матеріальні ресурси за вказівкою тогочасного начальника «Південно — Західної Залізниці» протиправно списувалися як благодійна допомога Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Покази підтвердило понад 30 робітників, допитані в якості свідків.

Правопорушення також підтверджені звітом про результати фінансового аудиту ДТГО «ПЗЗ».

Власником спорткомплексу «OlympicVillage» є ПАТ «Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України».

У свою чергу засновником ПАТ «Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України» є ТОВ «Солід Актив», власником якого є «Трасті Інвестмент (груп) Лімітед» (Гонконг). Згідно з останнім річним звітом гонконгської компанії «Трасті Інвестмент», її власником значиться віргінський офшор «Time Supreme International Limited».

За даними слідства, гонкогська компанія видала генеральну довіреність громадянці України на отримання відсотків, дивідендів, а також здійснення будь-яких банківських трансакцій від імені та в інтересах компанії. Ім’я цієї громадянки України в тексті судового рішення приховано.

Першими засновниками «Солід активу» були Любов Бєлова і Марія Снєжко — дружина і донька колишнього начальника «Південно-Західної залізниці» Олексія Кривопішина, який нині судиться за повернення на посаду.

Шкода державним інтересам попередньо оцінюється в 1,59 млн грн. Для більш точного визначення розміру шкоди необхідна технічна економічна експертиза, для якої об’єкт треба зберегти у незмінному вигляді.

Крім того, без арешту спорткомплекс може бути відчужений, що унеможливить його конфіскацію у майбутньому.

Як відомо, у березні минулого року журналісти оприлюднили розслідування про те, що Південно-західна залізниця під керівництвом Кривопішина безкоштовно збудувала тенісні корти для дочки міністра інфраструктури Володимира Козака.

Після цього Кабмін звільнив Кривопішина, а той почав судитися.

У лютому 2016 року стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко призначив Кривопішина своїм радником.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий