«Сумрак» спрогнозував, коли Донбас попроситься в Україну

3


"Сумрак" спрогнозував, коли Донбас попроситься в Україну

Легендарний воїн пропонує американську стратегію проти російського агресора

Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук запропонував боротися з російським окупантом американськими методами. Про це він повідомив в інтерв’ю ТСН. Зараз, на думку героя, світ робить правильні кроки стосовно Росії і переконаний, що незабаром люди на Донбасі самі захочуть бути з Україною. «Вони прийдуть самі, щойно закінчаться гроші у «Імперії зла», нічого не треба брати силою. Вся політика, яка зараз робиться щодо Росії – дуже і дуже правильна. Санкції і утиски… Наше завдання прости мати базу даних, в кого на руках немає крові», — каже герой.

Також він переконаний, що проти Росії потрібно застосовувати методи боротьби, які вплинули на розпад Радянського союзу. «Санкції діють, стратегії військові… Я коли навчався в США, ми вивчали таке поняття як операція «Анаконда». Анаконда – це змія, яка не кусає, вона обвиває і стискає, позбавляє кисню. Так для «Імперії зла» ринок їхніх природніх ресурсів обрізати, обрізати… Як було з Радянським союзом. Думаю, так буде і зараз з «путінською імперією». От тоді вони припинять постачати боєприпаси і Донбас буде до нас проситися. Так може бути і з Кримом, тільки трошки пізніше», – переконаний генерал-майор. А до того часу потрібно наполягати на дотриманні Мінських угод, зазначив він.

«Щоб закінчити з війною, однозначно потрібна витримка, щоб ми не піддавались на провокації. Треба наполягати на виконанні Мінських угод – відведення зброї, закриття кордонів, тоді вже можна розбиратися з виборами, амністією», –каже Гордійчук.

tsn.ua

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий