Театр естради «Феєрія» об’єднався у творчому союзі з театрально-освітньою майстернею «Театр-Начало» (відео)

28


Вони у постійному творчому пошуку і дуже часто дивують публіку своїми нестандартними рішеннями. І звідки тільки ті сили беруться? Як приходить натхнення, ми поцікавилися у акторів та організаторів «Театру-Начало» та театру естради «Феєрія».
Приємна новина для Чернігова, хоча може вже й не новина, а факт: театр естради «Феєрія» об’єднався у творчому союзі з театрально-освітньою майстернею «Театр-Начало». Союз виявився продуктивним, і лише за півроку народилося декілька проектів поспіль.

 «Юнона і Авось», «Стіна» — вже позаду. В цьому році молоді актори взялися за інші, не менш відомі твори, але вже зовсім іншого напрямку — вечір романсу «Дні Турбіних», а потім проект з Окуджавой, спробували попрацювати над «Каїном» Байрона і зараз взялися за твір по Жану Жене. Ви скажете: чи не забагато? Може й так, але головне, що все виходить і кожен проект не повторює інший, кожен – самобутній і по-своєму цікавий.

Не жаліючи сил та вільного часу, буквально без вихідних, молоді актори-аматори працювали під началом у досвідчених майстрів сцени. Від своїх наставників вони черпають натхнення та постійно вчаться не лише як професіонали, а й як люди.
«Мужні ті люди, які створюють театр там, де він навіть не передбачається», — говорить організатор «Театру-Начало» Роман Покровський. Мужності їм не займати. Уявіть лише собі, чого коштувало рокеру Володимиру Якубовському заспівати романс!
Вони здатні на пошук, і це їх перевага перед деякими професіоналами. Днями вони шукають свою репліку, наполегливо працюють по вокалу, а ще вчаться танцювати. Власне, все це і повинен вміти справжній актор.

Їх виступи можна побачити як у концертних залах, так і у художніх музеях. Місце не має значення. Де вони гратимуть наступного разу, поки невідомо, але ми дізналися, що вже на початку осені на чернігівців чекатиме чергова прем’єра від «Начала» та «Феєрії».

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий