У Мені, Корюківці, Бобровиці будуть нові зами

4


У Корюківській РДА на посаду першого зама подавали заявки Ратан Ахмедов, помічник народного депутата Анатолія Євлахова, та Анжела Ющенко, начальник відділення «ПриватБанку» у Корюківці. Посаду зама, скоріше за все, обійме Володимир Полубень, теж помічник народного депутата Анатолія Євлахова, друга у списку — Тетяна Ващенко. Була членом комісії на виборах в народні депутати по 207 виборчому округу, від партії Олега Ляшка.

У Бобровицькій РДА на посаду першого заступника хоче Любов Любенко, директор Бобровицької школи №2. Та 54-річна Ольга Шилко. На посаду зама — Тетяна Ляшенко та Олег Картун.

Зараз кандидати проходять останній етап відбору. Перевірку згідно із Законом «Про очищення влади».

— Документи подавали до 31 серпня, — каже телефоном Сергій Мурований. — Другого вересня був перший етап конкурсу. Грубо кажучи — кандидат і комп’ютер. В електронній формі за 20 хвилин потрібно було відповісти на 40 запитань. Вдома треба було вивчити близько тисячі відповідей. Штурмували по законах. Відповів на 32 запитання. Через день запросили на другий етап. Треба було письмово відповісти на три питання, пов’язаних з економікою, агропромом. На це дали три години. Важкувато було. А ще через добу пройшли співбесіду на комісії. Очолював її Леонід Сахневич, перший заступник губернатора Валерія Куліча. Був заступник Сергій Сергієнко. Всього у комісії — вісім чоловік.

— Нащо вам ця посада?

— Для того, аби щось змінити в країні. Мене дуже цікавить, як і звідки надходять кошти і куди вони витрачаються. Трішки відслідковую. Хочу упевнитися, що все справді проходить прозоро. Буду відповідати не тільки за економічний напрямок, а й за соціальний захист населення, військовий напрямок. З цим вже зіштовхувався, знаю цю роботу.

— Зарплата влаштовує? (Посадовий оклад зама, згідно зі штатним розписом, 7754 гривні плюс надбавки за ранг, вислугу років).

— Чесно сказати, не дивився, скільки мені будуть платити. Коли був в АТО, отримував 12 тисяч гривень. Коли приїздив на ротацію — п’ять з копійками. Знаю, що не менше трьох-чотирьох тисяч буде, то й добре.

— Коли приступите до роботи?

— Святкувати поки рано. Ще проходимо перевірки. Але, думаю, через тиждень-два вийду на роботу.

— Будувати клітку, як в АТО для аватарів, і саджати туди будете?

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий