У Парафіївській громаді до навчального року готові не лише школи, а й садочки

3


З утворенням громад процес підготовки будівель та приміщень навчальних закладів тепер лежить на самих громадах.

Парафіївська громада налічує 7545 чол населення, серед них близько 500 учнів. Громаді підпорядковуються Парафіївка, Іваниця, Мартинівка, Петрушівка, Южне. Школи продовжують функціонувати у Парафіївці, Іваниці та Южному. Для довозу учнів придбано шкільного автобуса.

Ще в кінці травня було заплановано капітальний ремонт у загальноосвітній школі у с. Іваниця, капітальний ремонт та заміну даху у Парафіївкській загальноосвітній школі, у Южнянській школі. Перед початком навчального року відбулася зміна даху та ремонт будівлі школи у с. Парафіївка. На все витрачено 1,5 млн. грн. Цього року до школи піде 225 учнів (загалом школа розрахована на 350 учнів), серед них 25 первачків.

Будівля Іваницької ЗОШ збудована 1977 р. і сьогодні в ній навчається 160 учнів. 68 діток  — учні 1-4 класів. 19 вчителів задіяні у навчально-виховному процесі.

Здійснили ремонт за кошти громади у дошкільних навчальних закладах Іваниці  та Парафіївки. Садочок у Парафіївці вже відремонтували, селищна рада виділила 1 млн. грн. на капітальний ремонт. У цьому садочку  відкрили ясельну групу. Для діток придбали меблі, іграшки, профінансували харчування. Обладнали туалетні кімнати, окремо для хлопчиків і дівчаток. За кошти спонсорів придбали постільну білизну. Загалом у закладі працює 15 осіб, серед них 4 педагогічні працівники та музичний керівник, а от вакансія психолога поки що вільна, — повідомила директорка закладу Андрійко Алла.

До садочку в с. Іваниця ходить 61 дитина. Зараз садочок забезпечений всім необхідним, а спонсори надали нові меблі та коврове покриття, — вказала директорка Бурч Наталя. За її словами, великі суми коштів витрачаються на енергоносії. Наприклад, щомісяця в опалювальний сезон використовують 1200 кВат. електроенергії та 1000 кб.м. газу, а в гривнях виходить кругленька сума!

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий