У правлячій партії Польщі назвали «лукавством» заклик в Україні вшанувати жертв польських злочинів

4


У правлячій партії Польщі назвали "лукавством" заклик в Україні вшанувати жертв польських злочинів

За словами голови комісії Сейму зі зв’язків з поляками закордоном, українські політики борються «не за правду, а за політичну вигоду».

Українські політики помилково сприймають відносини з Польщею як конфронтацію і не шукають історичної правди.

Як повідомляє «Польське радіо», так депутат від партії «Право і Справедливість» і голова комісії Сейму з питань зв’язків з поляками за кордоном Міхал Дворчик прокоментував звернення до Верховної Ради України про вшанування жертв польських злочинів проти українців, яке підписали низка українських політиків і громадських діячів, серед яких і перший президент України Леонід Кравчук.

За словами Дворчика, в Україні чимало політиків сприймають відносини з Польщею, як і конфронтацію і «борються за політичні вигоди».

«Ця боротьба є продовженням таких дій. Пан президент Кравчук, що донедавна підписував різного роду звернення про примирення, також демонструє своє справжнє обличчя, доводячи, що його попередні дії були проявом лукавства і політичної гри, розрахованої на часткові політичні інтереси», — сказав польський політик.

У свою чергу, ініціатори звернення до українського парламенту відзначають, що хочуть у такий спосіб спонукати парламент Польщі скасувати постанови Сенату від 7 липня та Сейму від 22 липня 2016 року як такі, що підривають довіру між нашими народами, суперечать історичній правді та ставлять під загрозу стратегічне партнерство між Польщею та Україною.

Нагадаємо, 24 серпня 2016 року в Києві президент України та президент Республіки Польща підписали спільну декларацію.

Як і писав оглядач Володимир Кравченко у своїй статті «Бої за історію», у декларації немаєзгадок про Волинську трагедію.

За матеріалами: Польське радіо

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий