У Прилуках на найдовших центральних вулицях провели капремонт

2


— Капітальний ремонт зробили по вулиці Київській, — каже Анатолій Ященко, начальник управління капітального будівництва Прилуцької міської ради. — 4 кілометри 660 метрів. Вся вулиця довжиною десь 13 кілометрів. Старий асфальт був вирізаний під фрезу методом холодного фрезерування німецьким апаратом. Товщина зрізу — п’ять сантиметрів. На ремонт витратили мільйон 485 тисяч 493 гривні 9 копійок. По вулиці Юрія Коптєва зробили капремонт на більшій половині вулиці. На неї витратили мільйон 453 тисячі 390 гривень 32 копійки. На даний час ця вулиця у найкращому стані. Роботи також проводили методом холодного фрезерування. Знімали чотири сантиметри.

По вулиці Білецького-Носенка ще йде виконання робіт. На вечір вівторка роботи виконано на 90-95 відсотків, ми на завершальній стадії. На цю дорогу витратили мільйон 81 тисяча 68 гривень. На цій вулиці був такий танкодром, що місцеві перевізники відмовлялися возити людей. Якщо Київську і Коптєва щороку латали, то ця років ЗО точно не ремонтувалася.

Найближчим часом будемо виставляти на тендер ремонт дороги по вулиці Костянтинівська. За протяжністю вона друга за довжиною у Прилуках після Київської. Костянтинівську у минулому році частково ремонтували. Але треба ще. На ці цілі є мільйон 455 тисяч. Цю вулицю не ремонтували десь років 15. Я на ній живу, знаю.

— Гроші на ремонт вулиці Коптєва давав Юрій Коптєв*?

— Ні. Ми чекали від нього допомоги. Він давав надії, що виділить гроші. Але потім зрозуміли, що всі вулиці треба робити за кошти місцевого бюджету.

Всі ремонтні роботи проходили за системою «Прозоро». Тендер виграли місцеві фірми.

Окрім цих вулиць, гроші виділені ще по 40 вулицях, на внутрішньо-будинкових в’їздах і проїздах. Це десь більше п’яти кілометрів. Пішло близько чотирьох мільйонів гривень.

*Юрій Коптєв — бізнесмен-будівельник, родом з Прилук, будував у Москві, дуже розбагатів. Став персональним спонсором Прилуччини. Йому було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Прилуки». Купив району нові «швидкі допомоги», допомагав сиротам. Виділив мільйон гривень на газифікацію Прилуцького району. У березні 2013 року отримав нагороду «Людина року» в номінації «Меценат року».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий