У Чернігові поліція затримала пенсіонера сутенера

4


В ході моніторингу соціальних мереж увагу поліцейських привернули оголошення одного з громадян, який на сайті пропонував неповнолітнім дівчатам з м. Чернігова та області підзаробити наданням сексуальних послуг за матеріальну винагороду. 

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження та розпочаті всі необхідні слідчо-розшукові дії. Було задокументовано чотири факти зведення неповнолітніх дівчат — мешканок Чернігова з клієнтами, для надання сексуальних послуг. Половину їх заробітку підприємливий пенсіонер забирав собі. 

Після зібрання достатньої кількості доказів та фактів протиправної діяльності підозрюваного, його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, було затримано та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. 

Чоловіку інкримінується утримання місць розпусти та втягнення неповнолітніх у заняття проституцією. Відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 302 (утримання місць розпусти) та за ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією). Згідно першої статті підозрюваному загрожує від двох до семи років позбавлення волі, згідно ж другої — ув’язнення на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

У затриманого вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку, яку відправлено на експертизу, а також грошові кошти, здобуті злочинним шляхом.

Досудове розслідування триває.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий