У Чернігові рідні загиблого на операції хлопця звинувачують лікарів у недбалості (відео)

42


Від найпростішої операції помер у Чернігові двадцятидев'ятирічний хлопець. Він потрапив до лікарні з гострим апендицитом, та за шість днів помер від ниркової недостатності. Родичі покійного звинувачують лікаря в недбалості.

За кілька місяців Катерина та Дмитро мали б святкувати свою першу річницю шлюбу, натомість молода вдова влаштовує похорон. На лікарняне ліжко Дмитро Гунік потрапив прямо з берега річки, де відпочивав. Лікарі умовили Дмитра зробити операцію з видалення апендициту лапароскопом. Мовляв, так надійніше, хоч і дорожче. Та вже наступного дня Дмитру стало гірше. Хлопець не міг підвестися, важко дихав. Родичів лікарі запевняли, що стан пацієнта стабільний.

Катерина Гутнік, дружина померлого:


— Я просила их зайти к нему хоть на минуточку, я просила — они не пускали. Они уже тогда все знали и не пускали. Я говорила, может его куда-то везти. Они говорили, что операция не сложная и сами справятся.

На четвертий день після першої операції лікарі зробили ще одну, та врятувати життя хлопцеві не вдалося. Дружину повідомили, що у її чоловіка не витримало серце. А в свідоцтві про смерть написали — помер через ниркову недостатність.

Євген Гутнік, брат померлого:
— Есть просто подозрение у меня, что на нем просто учились, что операцию делал не Медвидь Игорь Михайлович, а стажер или интерн.

В лікарні причину смерті та діагноз Дмитра не розголошують. Посилаються на слідство. Кажуть, практиканти працюють зовсім в іншому відділенні.

Наталія Бабкіна, заступник головного лікаря з медичної частини:

— Это квалифицированный врач, высшей категории. И оперировал он сам лично, никаких стажеров не было.

Причини смерті молодого спортсмена з'ясовує чернігівська міліція. Проводять досудову медичну експертизу.

Наталія Човпило, речник чернігівської міської міліції:

— Відкрите кримінальне провадження — неналежне виконання обов'язків працівників медичних та фармацевтичних установ.

Результати експертизи надійдуть через місяць. Рідні Дмитра запевняють, що будуть таки позиватися до хірурга.

Подробности-ТВ

Новости по теме 24 Июня 2014 11:21 Менська медицина катастроф отримала нове авто 11 Июня 2014 16:26 Товстим – менше хліба 27 Мая 2014 15:24 Серце Вікторії не билося 25 хвилин, а потім запульсувало знову

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий