У «Чернігівводоканалі» гроші замість ремонту комп’ютерів пішли на закупівлю нової техніки для Шкіня

2


За даними слідства, у 2013-2015 рр «Чернігівводоканал» замовив у фізособи-підприємця послуги з ремонту комп’ютерів на суму 575 тис грн.

У грудні 2015 року вони підписали акти виконаних робіт. Проте правоохоронці встановили, що  у документації відсутні назви та технічні параметри комплектуючих, не вказана окрема вартість робіт за видами, не зазначені дані, відповідно до яких розраховувалась вартість послуг.

Також відсутні інші документи, які б підтверджували ремонт техніки. При цьому більшість працівників водоканалу повідомили, що їхні системні блоки не ремонтували.

Інженер з автоматизованих систем КП «Чернігівводоканал», який відповідав за ремонт комп’ютерів і підписував акти виконаних робіт, теж підтвердив, що більшість комп’ютерів фактично не ремонтувалася. Натомість на виділені на ремонт гроші була закуплена комп’ютерна техніка, яку інженер особисто завантажив у службовий автомобіль керівника «Чернігівводоканалу» за його вказівкою. Кінцеві користувачі техніки невідомі.

Слідство також встановило, що акти виконаних робіт були підписані інженером та підприємцем у той час, коли останній був за кордоном.

20 жовтня суд надав слідчому управлінню Національної поліції у Чернігівській області тимчасовий доступ до документації операторів мобільного зв’язку щодо розмов інженера та підприємця.

Раніше суд надав слідчому дозвіл на доступ до документації відносно договорів про ремонт комп’ютерної техніки, а також щодо діяльності інженера комунального підприємства та підприємця.

З середини 2000-х і до початку 2016 року КП «Чернігівводоканал» очолював Олександр Шкінь, який вважався креатурою колишнього мера Чернігова Олександра Соколова. У березні цього року теперішній міський голова Чернігова Владислав Атрошенко зі скандалом відсторонив Шкіня від керування підприємством. Мер звинуватив Шкіня у розтраті коштів підприємства та корупційних махінаціях. З квітня 2016 року директором «Чернігівводоканал» є людина Атрошенка Сергій Малявко.

У 2010-2015 рр Шкінь був депутатом Чернігівської міськради. Був обраний він Партії регіонів.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий