ФСБ переслідує усіх російських журналістів, які перебувають в Україні, – Березовець

2


ФСБ переслідує усіх російських журналістів, які перебувають в Україні, – Березовець

Протягом десяти років Федеральна служба безпеки Російської Федерації переслідувала російського журналіста в Україні.

Про це у коментарі кореспонденту ІНФОРМАТОРа розповів директор компанії персонального та стратегічного консалтингу «Berta Communications», політичний експерт Тарас Березовець.

“Це моя власна думка. Федеральна служба Безпеки Російської Федерації переслідує всіх російських журналістів, які перебувають в Україні. Олександр Щетинін неодноразово скаржився на те, що у Росії допитують його родичів. В Україні він живе уже 10 років. Коли Щетинін їздив до Росії, його затримувала ФСБ у Воронежі у 2014 році. З тих пір журналіст до Російської Федерації не виїжджав.

Зараз на місці знаходиться керівник Міністерства внутрішніх справ, помічники Арсена Авакова. Наразі розглядають дві версії вбивства, а розслідування будуть вести на вищому рівні”, – повідомив Березовець.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня в Києві у власній квартирі знайшли мертвим відомого російського журналіста Олександра Щетиніна. Роботу у російському виданні “Новий регіон” він покинув у лютому 2014 року через тиск влади.

Щетинін загинув від вистрілу у голову. Пістолет лежав під стільцем, на якому сидів убитий. Робочі версії поліції – самовбивство або убивство через професійну діяльність.

Невдовзі стало відомо, що ключі від квартири Олександра Щетиніна на вулиці Костянтинівській виявили у його знайомої.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий