Черговий турист повернувся ні з чим

22


Черговий турист повернувся ні з чим Вчора, під час оформлення на в’їзд в Україну у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення  «Нові Яриловичі» рейсового автобусу «Неоплан», сполученням «Санкт-Петербург — Київ», виявлено пасажира 57-річного громадянина Росії, до якого застосували заходи контролю ІІ лінії.

В ході співбесіди пасажир заявив, що слідує до м. Черкаси з метою відпочинку та відвідин могили батька. Однак при огляді його валізи в ній виявлено цілу пачку різних документів та посвідчень, а саме: трудову книжку,  мисливський квиток, посвідчення ветерана, посвідчення ветерана бойових дій,  медичну книжку, військовий квиток, диплом Ленінградського державного університету імені А.С. Пушкіна, посвідчення бойового братства РФ, посвідчення працівника вугільної промисловості, блокнот з записами, посвідчення міського професійного центру підготовки приватних охоронців та кортик, що свідчили про можливі наміри власника прийняти у дестабілізаційних заходах в Україні.
Наявність такої кількості документів при собі громадянин пояснив тим, що під час попередньої поїздки на територію України його квартиру, було пограбовано і він намагається таким чином їх зберегти.

Не зважаючи на нібито правдиву легенду, цьому громадянину все ж відмовлено у в’їзді в Україну на підставі статті 8 Закону України «Про прикордонний контроль» з причини того, що він не зміг підтвердити достатнє фінансове забезпечення на період запланованого перебування на території України.

Помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Новости по теме 15 Июля 2014 13:46 Ходять чутки про диверсантів, які потрапляють в Україну по Десні (відео) 15 Июля 2014 13:45 Росія й далі підтягує до України військо (відео) 14 Июля 2014 10:08 Чернігівських прикордонників не обстрілювали, але вибух був (відео)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий