Чернігівська ТЕЦ профінансувала оздоровлення 190 дітей працівників

3


За його словами, діти різного віку за три зміни відпочили на березі Азовського моря у смт. Кирилівка Запорізької області. «Вже багато років ТЕЦ співпрацює із дитячим оздоровчим закладом «Лазурні далі». Там є все необхідне для оздоровлення і відпочинку дорослих та дітей – заклад пройшов відповідну сертифікацію та включений до державного реєстру», — зауважив Г.Лавриненко. Він додав, що діти мали насичену та змістовну програму літнього відпочинку. До речі, за правилами, що склалися на підприємстві, дітей до 3-х років один з батьків супроводжує безкоштовно.

Профспілковий керівник ТЕЦ також зазначив, що на оздоровлення дітей влітку підприємство витратило 640 тис. гривень. Раніше існувала пропорція, що 90% за дитину сплачує підприємство, 10% — батьки. Цього року було прийнято рішення, що ці 10% компенсуватиме профспілковий комітет ТЕЦ.

Директор КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» Олександр Шевченко наголосив, що підприємство вже десятиліття дбає про відпочинок дітей своїх працівників. І запевнив, що в майбутньому ця традиція не буде змінюватися.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий