Чернігівській школі № 1 — 80 років

3


Сьогодні — це один з найпрестижніших загальноосвітніх навчальних закладів у нашому місті, який продовжує кращі традиції поглибленого вивчення іноземних мов. Нині у школі навчається понад 1400 учнів. 

Відомо, що ще в 50-ті роки окремі предмети у школі викладались англійською мовою. Сьогодні, окрім англійської, введено вивчення другої іноземної мови (німецької або французької). 

У своєму вітальному слові Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що попри свій вік, 1-а школа — це все ще «молодий навчальний заклад з дуже серйозними перспективами». Він нагадав присутнім, що за версією журналу «Фокус» у 2014 році в списку 50-ти найкращих шкіл України школа № 1 посіла 11-у сходинку, пропустивши вперед тільки ліцеї, що працюють при провідних університетах країни.

Школа активно підтримує зв’язки з Корпусом Миру та зі школами США, Німеччини, Франції та Польщі, а також, бере участь в програмі учнівських обмінів FLEX. За часів незалежності України більше 50 учнів стали фіналістами конкурсу майбутніх лідерів за цією програмою та отримали можливість навчатись у США. 

Кращих викладачів школи під час урочистостей відзначили подяками та грамотами.

Відео ТРК Новий Чернігів

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий