Чернігівські міліціонери, які служать у зоні АТО, отримали нагороди

43


Керівництво держави та МВС України високо оцінило внесок міліціонерів Чернігівського зведеного загону в стабілізацію ситуації на сході країни. Трьом правоохоронцям вручили нагороди.

Третя ротація зведеного загону чернігівських міліціонерів сумлінно несе службу в зоні антитерористичної операції. Правоохоронці продовжують виконувати завдання із захисту нашої незалежної держави на сході України.

Міліціонери Придесення патрулюють населені пункти, проводять зачистки, контролюють рух транспорту, а також допомагають мирним жителям евакуйовуватися із зони бойових дій.

За успішне виконання особовим складом спеціальної роти міліції УМВС в Чернігівській області бойових завдань із зачистки Брусівки, Закітного, Миколаївки та Сіверська Донецької області в базовому таборі сил АТО під Ізюмом Харківської області Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вручив командиру роти майору міліції Олександру Бредюку орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив нагороди МВС «За відзнаку в службі» бійцям спеціальної роти міліції УМВС в Чернігівській області – майору міліції Юрію Ющенку та прапорщику міліції Анатолію Кисловцю, які проявили мужність і героїзм під час операції зі знешкодження терористів.

Нещодавно з начальником Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майором міліції Олегом Демченком зв’язалася адміністрація Слов’янської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів №21, розташованої в селищі Семенівка. Від імені громадськості та учнів директор школи Сергій Борисенко висловив генералу Демченку подяку за професійні дії бійців спеціальної роти міліції, які оперативно розшукали зловмисника та повернули школі викрадене майно.

Як розповів освітянин, щойно бойовики втекли, він пішов до школи подивитися в якому вона стані. Виявилося, що з комп’ютерного класу мародери викрали шість комп’ютерів. Спочатку директор звернувся до армійців, а ті викликали міліціонерів Чернігівського зведеного загону.

Буквально протягом години міліціонери встановили особу місцевого злодія, розшукали в різних схованках комп’ютерну техніку і повернули школі.

– От такі справи, – каже директор школи Сергій Борисенко, – мародери виявилися місцевими, зовсім не «правосеками» чи «нацгадами», як любили повторювати ДНРівці».

Даючи оцінку діям особового складу, генерал Демченко зазначив, що правоохоронці демонструють високий бойовий дух та почуття обов’язку, прагнення якомога швидше очистити Україну від терористів, повернути мир та спокій у державу.

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

По материалам http://sivertime.com.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий