Чернігівські прикордонники відреагували на «кадировців»

38


Чернігівські прикордонники відреагували на «кадировців»

Після публікації на нашому сайті статті «Кадировців» за гроші на Донбас пускали українські прикордонники» до редакції «Високого Валу» надійшов лист від Чернігівського прикордонного загону.

Сіверські прикордонники вважають, що їхні колеги з Луганщини не пропускали на територію держави найманців з Росії. Наводимо весь текст листа повністю.

Вважаю, що «факти», викладені у матеріалі (розміщений 3 липня 2014 року на Вашому інформаційному ресурсі «Високий вал»), є упередженими та не  коректними. Проблема знаходження на території Луганської та Донецької областей найманців із сусідньої держави, які приймають безпосередню участь у бойових діях проти України, носить загальнодержавний характер, а не тільки Державної прикордонної служби України. У існуванні цієї проблеми, як Ви розумієте, є свої об’єктивні і суб’єктивні причини, про які вже чимало писалося в українських засобах масової інформації останнім часом. Викладені в цьому матеріалі «факти про зрадництво» Луганських прикордонників більше схожі на «найкращі зразки журналістики» сусідньої з нами країни, яка веде проти України неприховану озброєну та інформаційну агресію, і більше скидаються на чергову спробу підігріти ситуацію навколо Держприкордонслужби та її активної участі в АТО. Тим більше, що мужність і стійкість, проявлені персоналом Луганського прикордонного загону при обороні управління загону коментарів не потребують.

Якщо герої матеріалу, чиї розповіді лягли в його основу, справді володіють фактами зрадництва і конкретними прізвищами, причетних до цього, то їм слід звернутися до відповідних правоохоронних органів, а якщо ні, то краще їм притримати свої емоції і звинувачення. Вірю, що прийде час і правоохоронні органи встановлять істину, а винні у злочинах понесуть заслужену кару.

Вважаю, що сьогодні, коли Державна прикордонна служба України, в складі задіяних до проведення Антитерористичної операції відомств, докладає максимальних зусиль аби повернути контроль над ділянкою державного кордону, втрачаючи при цьому своїх кращих військовослужбовців, які загинули та маючи десятки поранених, подібні інсинуації паплюжать їх світлу пам’ять, наносять шкоду іміджу держави, створюючи в очах суспільства спотворений образ українського Прикордонника.

Тому прошу, з метою надання суспільству та достовірної інформації, розміщувати на вашому електронному ресурсі більш достовірні відомості про те, чим займається сьогодні прикордонне відомство.

Наприклад: «Продовжуються бої за контроль над державним кордоном України та знищення терористів у контрольованих прикордонних районах Луганської та Донецької областей. Це відбувається в умовах постійної присутності та продовженням переміщень військової техніки та підрозділів Збройних сил  Росії  поблизу українського кордону.

Патрульним літаком Держприкордонслужби, а також приватним літаком «Аеропракт-22» авіакомпанії, що взаємодіє з Держприкордонслужбою,  обстежено 310 км українсько-російського кордону та 315 км українсько-білоруського кордону.

Крім того авіацією Державної прикордонної служби 7 військовослужбовців, один із яких тяжкопоранений, було доставлено на лікування в Київ у Центральний клінічний госпіталь прикордонного відомства».

З повагою помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби, підполковник О.В.Дудко

P.S. Наостанок хочеться додати, що матеріал «Кадировців» за гроші на Донбас пускали українські прикордонники» – це сповідь очевидців, а не позиція автора, або ж редакції. 

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий