Чернігівці готуються захищати свою землю за власний кошт (відео)

35


Поки більшість боєздатних підрозділів армії та міліції воює на сході  чернігівці готуються захищати свою землю за власний кошт. У

батальйон територіального оборони «Північ»

об’єднуються добровольці, які з різних причин не поїхали в зону АТО.
Два місяці бійців навчають професійні інструктори, колишні силовики. Підготовка серйозна, як у спец призначенців. Військкомат дозволив займатися на території полку зв’язку. Однак для повноцінних тренувань катастрофічно не вистачає макетів зброї. В інших регіонах такі формування підтримують обласні державні адміністрації.

На Чернігівщині влада поки ігнорує усі прохання про допомогу. Два тижні тому міліція показово вилучила навіть той тренувальний арсенал, який був у активістів. Як виглядають міни, гранати, кулемети, гвинтівки, автомати тепер доводиться пояснювати на пальцях. Повернути макети правоохоронці обіцяють вже найближчим часом. Однак експерти встановили, що вилучена зброя не тільки навчальна. Щоправда причетність до справжніх боєприпасів власник макетів спростовує. Усю цю ситуацію з обшуком активісти вважають провокацією.
Тим часом бійці батальйону «Північ» продовжують тренування, готують гроші з власної кишені на навчальний інвентар та збираються до керівництва області. Питань у них чимало.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Дитинець»

Новости по теме 27 Июня 2014 11:46 Рябченко готував бійців для батальйону «Північ», а йому міліція шиє справу? (відео) 20 Августа 2013 11:32 Рятувальники вчилися ліквідовувати пожежі в лісах (відео) 14 Февраля 2013 12:25 “Чернігів” готується до бойової служби в Чорному морі (фото)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий