Чернігівці поховали полковника ДНР без урочистого салюту

73


Чернігівці поховали полковника ДНР без урочистого салюту

Один із багатьох сепаратистів загинув, натрапивши на розтяжку, вночі, біля позицій чернігівського 41 батальйону територіальної оборони під Слов’янськом.

Вранці українські воїни виявили пораненого з документами — це виявився «полковник ДНР» Яровий, 1966 року народження, уродженець Донецька.

Наші хлопці пообіцяли після війни повідомити його родичам про місце поховання.

 Про це повідомив заступник голови обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка Олександр Шевченко, який воює у чернігівському батальйоні кулеметником 2 взводу. 

Вони розташовані на річці, охороняють понтонну переправу, оскільки мости російські терористи підірвали.  Олександр Шевченко: " Пострілюють постійно, вдень — спокійно, а лише вночі. Терористи розбились на групи по 10 чоловік і переховуються в лісах. Минулої ночі був напад на наш перший взвод, бо він стоїть у небезпечному місті — на залізничному переїзді і навколо ліс. Обійшлося без жертв".  "Вчора наші розвідники затримали двох чоловіків, які допомагали сепаратистам, один з них — голова сільської ради, що активно агітував за ДНР. Їх видали земляки".  Олександр повідомив цю інформацію з окопа, де несе бойове чергування.  Василь ЧЕПУРНИЙ, «Сіверщина»

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий