Чернігівщина втратила Артема Рудника (відео)

113


Бойові дії відбуваються на сході України, а люди страждають по всій країні. Чернігівщина в тому числі несе втрати —  сьогодні поховали вже сьомого загиблого в зоні АТО — молодшого сержанта Артема Рудника.

Що таке «вантаж 200», знають всі, але найбільше бояться його сім’ї тих хлопців, які відправились на Схід обороняти свою Батьківщину. Для родини Рудник цей день став фатальним, адже сьогодні вони ховали свого сина, чоловіка, батька.
Друзі сім’ї говорять про Артема як про добру та чуйну людину. Нажаль, сім’я втратила свого годувальника, а найгірше те, що хлопець ніколи не побачить свою новонароджену дитину, адже його дружина ще тільки на шостому місяці вагітності. Незважаючи на це, Артем все одно пішов на фронт.

В соцмережах з’явилась інформація про те, що, начебто, ця смерть – результат самострілу. Заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький спростовує цю інформацію і говорить, що рідні загиблого отримають 609 тисяч гривень компенсації. Нажаль, ніхто і ніякі гроші ніколи не компенсують їм назавжди втраченого сина, чоловіка, батька – Артема Рудника.

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Новости по теме Сегодня, 10:27 Первый погибший в 41-м батальоне – младший сержант Артем Рудник 29 Июля 2014 15:32 За минулу добу загинули 10 військових, поранено — 55 29 Июля 2014 15:30 Россия разместила 40 Градов на границе с Украиной — СНБО

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий