Чернігівщина своїх у біді не покидає (відео)

50


Органи місцевого самоврядування на чолі з обласною радою продовжують надавати допомогу батальйонам територіальної оборони, які знаходяться у зоні АТО, — 13-му та 41-му. До бійців 13 батальйону гуманітарну допомогу вже відправили, на черзі 41-й.
Не словом, а ділом вирішила громада Чернігівщини вчергове підтримати своїх героїв, які захищають країну у зоні антитерористичної операції. Для бійців 41 батальйону усім Чернігівським районом збирали необхідні продукти, речі особистої гігієни та ліки.

Згідно з заявкою, до бійців 41 батальйону поїдуть камуфляжні костюми, спальні мішки, шкарпетки, футболки, спіднє, резинові чоботи, мило, медикаменти, ліхтарі та багато іншого. Із їжі — свинина, яловичина, консерви, тушонка, різні овочі, крупи, олія та багато питної води. Завдяки

благодійному фонду «Милосердя»

для наших бійців були закуплені медикаменти на суму 10 000 гривень.

Окрім матеріальної допомоги, до бійців 41 батальйону надішлють ще й малюнки дітлахів з Будинку школяра. Діти малювали мирну країну — чисте небо, яскраве сонечко та посмішки людей. До малюнків додавали побажання та слова підтримки.

Нашим чоловікам та хлопцям, що зараз знаходяться у зоні АТО, найважче, і ми мусимо зробити усе можливе, аби вони вчасно отримали допомогу та якомога скоріше повернулися живі й неушкоджені.

Підготував Сергій Корж за матеріалами «Сівер-центр»

Новости по теме 28 Июля 2014 17:58 У список начальства для відправки на війну потрапили навіть найбагатші 28 Июля 2014 12:15 Украинские военные взяли под контроль Саур-Могилу 25 Июля 2014 15:44 Гребить но звідси!

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий