“Чиновниця ЛНР” приїхала у Харків оформляти статус “Ветерана праці”

3


“Чиновниця ЛНР” приїхала у Харків оформляти статус “Ветерана праці”

Співробітники Служби безпеки України затримали на кордоні з Росією так звану “заступницю начальника управління освіти” окупаційної адміністрації міста Хрустальний (стара назва Красний Луч), повідомляє “Літописець” з посиланням на прес-центр спецслужби.

“Чиновницю псевдореспубліки т.зв. «ЛНР», яка приїхала в Україну оформити статус «Ветерана праці», затримали співробітники СБУ спільно з прикордонниками на митному посту «Гоптівка» на Харківщині. Окрім того жінка мала намір поповнити свої рахунки, в тому числі й валютні, відкриті у банках на території України”, – зазначили в СБУ.

 

Сепаратистка, починаючи з кінця 2014 року незаконно обіймала посаду заступника начальника управління освіти самопроголошеної т.зв. «Краснолуцької адміністрації ЛНР». Керуючи освітянською сферою, жінка сприяла нав’язуванню дітям, юнацтву та вчителям українофобської ідеології, сепаратизму, героїзації російських терористів, організовувала переведення навчальних програм на «російські стандарти освіти».

Затриманій повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України. Їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тривають процесуальні та оперативні дії. Жінці світить від 8 до 15 років в’язниці.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий