Швидка Настя атакує поодинці

81


Швидка Настя атакує поодинці

Наразі в області триває проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на ГКІ та попередження спалахів серед населення області

Про це «Високому Валу» повідомив представник державної санітарно-епідеміологічної служби Чернігівської області.

 З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.

За період з 11.07. по 17.07.2014 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 58 осіб, з них дітей — 30. По м. Чернігову захворіло 23 особи, з них 12 дітей. Реєструвалися поодинокі випадки, групових захворювань та спалахів не було.

У всіх вогнищах кишкових інфекцій спеціалістами держсанепідслужби проведені епідобстеження, лабораторні дослідження та відповідні протиепідемічні і профілактичні заходи згідно вимог чинних нормативних документів.

Діяльність держсанепідслужби направлена на забезпечення населення доброякісною питною водою і продуктами харчування, контролюється стан дотримання санітарно — гігієнічних нормативів на підконтрольних об’єктах, в т.ч. навчальних і оздоровчих закладах, а також знезараження стічних вод, санітарна очистка населених пунктів, тощо.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий