Що сховав Ляшко під новенькою футболкою «Шахтаря»

2


Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

Поява Олега Валерійовича у футболці донецького «Шахтаря» з привітаннями до професійного свята гірників та майже цитатою з чисельних виступів Ріната Ахметова та його підопічних футболістів про повернення на «Донбас Арену» мало б викликати у виборців Радикальної партії когнітивний дисонанс, або, як кажуть на батьківщині «Шахтаря» – «зсув по фазі».

Радикал Ляшко, який останні два роки гіперактивно піарить себе як непримиренного борця з усіма «сепаратюгами» і «скотиняками», раптом з’являється в футболці клуба Ахметова, який в Україні уже давно сприймається саме як футбольний клуб, ну скажімо так, з сепаратистистським «душком». Поки футболісти інших клубів намагаються якось підтримати українських військових на Донбасі, гравці Ахметова всіляко підкреслюють, що грають заради Донбасу, а не України, спокійно відвідують окупований Донецьк і там «селфяться», відмовляються вдягати футболки на підтримку українського війська та навіть фоткаються з прихильниками з лав «ополчєнія». То ж в очах пересічного українця – вдягання в помаранчево-чорну футболку донецького клубу стійко асоціюється з симпатіями в бік сепаратистів та антиукраїнській позиції. І навіть велика кількість донецьких ультрасів, які є щирими патріотами цієї ситуації не міняє.

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

Навіщо ж Ляшко наважився на вчинок, який аж ніяк не може бути схвалений націоналістичними виборцями Радикальної партії? Відповідей на це питання може бути лише дві. В першому випадку Ляшко просто скоїв чергову дурню, використавши донецький клуб та День шахтаря в якості зайвого приводу для власного піару в першу чергу серед мешканців Донеччини. Електоральний зиск від такої акції вельми сумнівний. Виборець-націоналіст може в політичному кумирі і розчаруватися, а от донбаський пролетаріат навряд чи полюбить лише за фото в футболці «Шахтаря».

Другий же варіант — Ляшко свідомо підігрує Рінату Ахметову, вносячи свій посильний внесок у відбілювання «господаря Донбасу». На користь цієї версії говорить той факт, що у символіку «Шахтаря» Олег Валерійович вбирається уже не вперше і не вперше говорить про повернення на «Донбас Арену». В січні цього року пан Ляшко уже фотографувався в спортивному костюмі донецького клубу, правда в досить старенькому і тоді на це не звернули особливої уваги.

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

Тепер же футболку «Шахтаря» політику «підігнав» не аби-хто, а сам капітан «гірників» Даріо Срна. Даріо футболіст досвідчений, в Україні доволі давно і більш-менш розуміє, що в нашій країні до чого. Навряд чи він мав би якісь стосунки з таким політиком як Ляшко без благословіння керівництва клубу. І це ще один аргумент на користь останньої версії. Зрештою, в свій час ЗМІ неодноразово писали про зв’язки Ахметова і Ляшка, і про таємні зустрічі і про не менш таємні парламентські домовленості.

От тільки, чи допоможе Ахметову такий адвокат як Ляшко? Поки піар-зусиль Олега Валерійовича аж ніяк не достатньо. Тому ми вирішило трохи допомогти «радикалу», та дати йому кілька порад, що ще зробити, аби вдовольнити і Ріната Леонідовича і електорат Донбасу.

1) Сфотографуватися з «ополчєнієм»

Колись Ляшко «ловив терористів в трусах». Тепер варто змінити вектор і піти шляхом голкіпера «Шахтаря» П’ятова, якого до речі Ляшко готовий підмінити у воротах «Донбас Арени». Правда для амбіцій Ляшка рядові сєпари — не найкращій варіант, то ж треба фотосесію з самим Захарченком чи Гіркіним, на крайній випадок з Моторолою.

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

2) Демонстративно відмовитися від підтримки української армії, як це періодично роблять гравці «Шахтаря» як «справжні донецькі патріоти».

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

3) Говорити про те, що всі навколо проти Донбасу

Так робив екс-тренер «гірників» Мірча Луческу, говорячи про чемпіонат, що заточений під «Динамо» та іншу маячню. В політиці Ляшко швидко отримає рейтинг довірливого донбаського плебсу, якщо буде кидатися в бік «хунти».

4) Постити в соцмережах фоточки з «Донбас Ареною». 

Це, насправді, дуже ніжно.

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

5) Забувати вітати українців з Днем Незалежності.

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

Донецький «Шахтар» так і зробив, привітавши лише після критики.

6) Шаленіти від Дня шахтаря, як головного свята року.

Футболісти «гірників» справді були вчора дуже модними — День Шахтаря перетворили у справжню атаку на соцмережі. 

Що сховав Ляшко під новенькою футболкою "Шахтаря"

7) І найголовніше — не забувати про «колєні»

Хоч вислів «Донбасс никто не ставил на колени и никому поставить не дано» був популярним у Януковича, місцевому плебсу він дуже подобається. Такими фразами кидається навіть нинішній ватажок «ДНР» Захарченко. 

  Depo Сектор

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий